Aktualności

Nasi uczniowie na zawodach wędkarskich

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach wędkarskich.
Polski Związek Wędkarski Kiło Miejskie Nr 1 w Kędzierzynie - Koźlu oraz klub HDK PCK przy parafii p.w. Ducha Św. i NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie - Koźlu zaprosił uczniów naszej szkoły do wędkowania z okazji Dnia Dziecka - "Dzień Dziecka na łonie natury." Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Dariusz Macha, Dawid Knet, Paweł Konieczny i Szymon Jastrzębski. Wszystko odbywało się na akwenie Jeziora Dużego w Januszkowicach. Sprzęt wędkarski, "bezpieczeństwo", poczęstunek i wspaniałą zabawę zapewnili organizatorzy. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że ciekawie i przyjemnie spędzili czas. Wędkowanie to ich hobby; chętnie podzielą się wiedzą  i wrażaniami z kolegami w szkole. Może za rok dołączą inni?

 

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
121683
Free business joomla templates